Ve spolupráci se Sportovním zařízením města Příbram jsme připravili možnost využíti městské chaty Granit pro potřeby soustředění sportovních klubů v letních měsících za zvýhodněné sazby pro členy České unie sportu. Níže je naleznete pozvánku manažera provozu Mgr. Petr Hruška, Dis.

 

Vážení sportovní přátelé,

Momentálně jsme partnery ČUS Zadov a vzájemná spolupráce funguje na velice příjemné úrovni. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli jít dále touto cestou a nabídnout i dalším členům v rámci ČUS naše možnosti ubytování na zrekonstruované chatě Granit.

Jedná se o objekt, který se nachází na Šumavě v srdci lyžařského střediska Zadov. Toto zařízení je pod správou Sportovního zařízení města Příbram. V roce 2021 proběhla v tomto objektu rozsáhlá rekonstrukce vnitřních prostor. Přičemž bylo docíleno k vybudování sedmi samostatných apartmánů s celkovou ubytovací kapacitou 30 osob.

Tyto apartmány jsou v rámci velikosti, počtu lůžek, vybavenosti a celkového komfortu, rozděleny do třech kategorií. Složení celé kapacity je tvořeno dvěma šestilůžkovými pokoji a dvěma třílůžkovými pokoji, kdy každý z těchto pokojů disponuje kromě vestavěného sociálního zařízení také vlastním kuchyňským koutem. Celkovou ubytovací kapacitu doplňují tři čtyřlůžkové pokoje s vlastním privátním sociální zařízení a vyhrazeným kuchyňským prostorem ve společné kuchyni. Každá kuchyňka disponuje kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dvou plotýnkovou varnou deskou. V kuchyňkách dále najdete: talíře velké, střední, misky střední, hrnky, sklenice, sklenice na víno, velkou mísu plastovou, sadu kastrolů – 5 dílná, sadu nožů – 4 dílná, vývrtku na víno, pánvičku, příbory, lžíce a malé lžičky, brousek na nože, naběračku, struhadlo, prkénko, cedník, škrabku na brambory, měchačku, utěrku, houbičku na nádobí a saponát na nádobí.

V rámci progresu byly pokoje vybaveny novým nábytkem a obohaceny bezdrátovým internetovým připojením. Apartmány v prvním patře disponují také televizory. V přízemí jsou televizory k dispozici ve společenské místnosti a v dětském koutku.

Pro ty, co si nechtějí zajišťovat stravu sami, je možné zajistit stravování v přilehlém hotelu Zadov, se kterým máme ověřenou spolupráci, která již byla v uplynulém roce využita různými sportovními oddíly, školami, či zájmovými organizacemi. V příloze je přiložen současný ceník, který může být s ohledem na zdražování energií v čase proměnný.

Co se týče sportovního i kulturního vyžití, tak se v blízkosti několika desítek metrů nachází lanový park, dále krásné běžecké a cyklistické trasy, to vše lze zhlédnou z rozhledny

na Kobyle. Jako další adrenalinový zážitek můžete zažít jízdu na kárách na Zadově či sjezd na koloběžkách.

Pobyty na Granitu nejsou přímo limitovány svou délkou, z tohoto důvodu jsou vhodné pro různé sportovní kempy a soustředění. V příloze také zasílám propagační materiál a odkaz na krátké video, které vykresluje charakter chaty Granit a umožňuje nahlédnout do zrekonstruovaných pokojů.

 

Kompletní ceník: ZDE 

 

 

S pozdravem

Mgr. Petr Hruška, Dis.

Manažer provozu chaty Granit

Preventista PO, BOZP

Sportovní zařízení města Příbram,

Legionářů 378, 261 01, Příbram

Hruska@pb.cz, chatagranit